Představení Azýlku

 

Historie Azýlku

Péče v Azýlku
  Úvod
  Novinky, akce
Azýlek
  Hledají domov
  Fotogalerie
  Mají Domov
  Rady pro kočkaře
  Kontakt, mapka
  Chci pomoci...
  Užitečné odkazy
  Poděkování
  Návštěvní kniha
  Vzpomínáme
  Lidi kolem Azýlku
  Představujeme...

                                              

 

       

          

     

 

 

 

 

 

 

  Reklamní bannery,

            návod zde:

      

          

          TOPlist

        

 

Péče o kočičky u Stejskalů je plnohodnotná a všechny kočičky, které jsou předány novým majitelům jsou naprosto zdravé, krmeny kvalitním krmivem (3x týdně syrové maso, ryby, tvaroh a vločky; 2x týdně vařené maso, přísun suchého kvalitního krmiva po celý den), naočkovány, zavakcinovány a několikrát odčerveny. Noví majitelé se tedy nemusí obávat,  že by jejich nový miláček nebyl zdráv.  V případě, že se u kočičky projeví nějaká choroba, mohou nový majitelé kočičku bez obav vrátit. Peníze, které za kočičku dali dostanou samozřejmě zpět.
Paní Stejskalová také chodí pomáhat se zvířátky starším lidem, jedná se o ošetřování, případně i o starání se o kočičky, které jsou venku a nedaří se je odchytit. Další činností je poradenství, pokud máte závažný problém týkající se koček, ozvěte se. Všechny tyto činnosti provádí paní Stejskalová zdarma.

Kočičí dovolená:
Pokud se rozhodnete jet na dovolenou a nebudete mít někoho, kdo se Vám o kočičku bude starat, můžete, po dohodě, u Stejskalů Vašeho mazla nechat na libovolně dlouhou dobu. Stejskalovic Azýlek totiž funguje i jako malý kočičí hotel. Bohužel tuto službu nemůže paní Stejskalová nabízet zdarma, proto požaduje, ovšem pouze, 15,- Kč/den z pobytu zvířátka. Během pobytu je kočičce dopřáno opět kvalitní krmivo + veškerý veterinární dohled. Podmínkou pro přijetí kočičky do "hotelu" je prokázaní vakcinace a kastrace u daného zvířátka.